Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
PereZ

Propunere

Recommended Posts

• Nick: PereZ
  • Ce propunere ai?: As dori sa se adauge un mod de camp adica ceva care sa iti faca de la 1 la 100% camp iar la 100% sa i se dea auto-slay jucatorului respectiv 
  • Cu ce ar ajuta server-ul?: Ar ajuta serveru-l ca nimeni sa numai faca , camp indiferent cine este
  • Motiv?: De dimineata nu prea sunt admini on si toata lumea face camp
  • Alte detalii?: Nu am

• Contra nu sunt de acord cu asta ,deoarce daca sunt 5-6 afk si primesc auto slay de la camping se face lag.
  • Si plus,avem adminii pe server!
  • ezgif.com-add-text.gif.35674b9a2aa493f0905f4f199a8eb999.gif.00f9af74da553d27b60f10c377fa150e.gif
  •  

ezgif-3-f33e5daf37.gif.0699cf3dd00844c0f2dfa19d4cf088ee.gif

ezgif-3-358e8e8105.gif.8616bd5900a84aa059aa650dff1dded3.gif

• Like 1

Nu stiu ce sa zic .. jnnk are dreptate . Contra 

Propunerea e buna, insa trebuie un plugin facut cum trebuie, nu pus ceva de pe net. Ar merge trecuta ..... ( lapsus firar ) sa verifice odata la "X" secunde daca pe server se afla sau nu admini pe server cu un anumit flag... 

Ca tot ai deschis acest subiect, le dau o idee ok, din punctul meu de vedere.

Propunere pentru fondatori.
1. - Versiune de ANTICAMP ceva mai avansat, care sa verifice la 60 de secunde de exemplu, daca pe server sunt admini pe server, in functie de flag.
2. - Daca sunt admini pe server(puteti pune o conditie de genu daca sunt 2 admini pe server) plugin-ul sa se dezactiveze/opreasca scanarea jucatoriilor ce fac CAMP.
2.1. - Ar mai fi ceva aici, sa anunte adminii in privat(amx_chat) ca jucatorul X,Y,Z campeaza. Dar, pluginul sa nu-i sanctioneze pe jucatori.
3. - Daca nu sunt admini online, pluginul sa functioneze, sa verifice daca jucatorii campeaza si sa-i sanctioneze cu SLAY/SLAP/KICK/BAN.
3.1. - Functia de la punctul "2" respectiv" "2.1" sa se dezactiveze.

Ma mai gandesc daca sa adaug sau nu, m-am gandit sa nu dea slay ci slap cu 5-10 damage, mai vedem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this