Sari la conținut

Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...

Stf16

Reclamatie r0uNNNik

Postări Recomandate

• Nume: Stf
  • Numele celui reclamat: r0uNNNik
  • Motivul reclamației: Mi a dat Ban pe motiv de poze . I am spus sa astepte pentru ca imi mergea greu . mi se incarca pe rand pe imgur . si mi a zis sa i dau 4 poze . mai aveam 2 de dat. si mi a dat ban . Mi a dat slay pentru ca l am omorat,pe motiv de "camp" Poze mi a facut pentru ca l am omorat :).. Cand mi a facut poze el se juca si nu statea spec ..  Mi a dat Ban prin Vote . nici motiv nu scrie . 
  • Topicul/postarea in cauza: -
  • Dovezi (dacă este cazul): https://imgur.com/a/0xtHyDC Dovada ca sunt curat .  Si a doua dovada https://imgur.com/a/QdgtdFC  cand i am spus sa astepte ca imi merge greu .
  • Informații suplimentare: As vrea sa mi da ti unban si sa se faca ceva cu el
Editat de kenveloo-
topic mutat la secţiunea corespunzătoare.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Team rugat 10 min ca sa pui pozele imgur , tu ai spus  ca merge greu nustiu ce, am spus ca revii cu o cerere unban. Nu sunt cu asa mare experienta de admin, dar e primul grad ma invat.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 1 minut, r0uNNN1k a spus:

Team rugat 10 min ca sa pui pozele imgur , tu ai spus  ca merge greu nustiu ce, am spus ca revii cu o cerere unban. Nu sunt cu asa mare experienta de admin, dar e primul grad ma invat.

Daca nu ai experienta . De ce faci poze fara a stii sa le verifici . Am steam on , te am omorat si mi ai facut poze . cu motiv ca nu ti le dau ca sa mi dai ban . te am omorat mi ai dat slay . pe motiiv camp . Te muti la T mereu . Astept Raspunsul Detinatorului ! 

Partajează acest post

Link spre post

slay tiam dat odata ca ai stat colt si trageai , poze tiam facut si tiam spus ca ai 5 min imgur ...nu lepostezi unde vrei tu da unde tiam zis eu , tu nu ai postat... am stat 7 min tot spunind dai poazele dai pozele

Partajează acest post

Link spre post
Acum 6 minute, r0uNNN1k a spus:

slay tiam dat odata ca ai stat colt si trageai , poze tiam facut si tiam spus ca ai 5 min imgur ...nu lepostezi unde vrei tu da unde tiam zis eu , tu nu ai postat... am stat 7 min tot spunind dai poazele dai pozele

Ok . te am rugat sa astepti . ca mi merge greu . asa ca . asteptam decizia Detinatorului . 

Partajează acest post

Link spre post

Mai rugat ?:)) fii serios frate ,miai spus ca sunt chior si surd 

Eu frumos tiam spus viii cu o cerere unban 

Partajează acest post

Link spre post

Bine , hai ca nu ma cert ca e inutil... 

Partajează acest post

Link spre post

CONTRA, i-am spus si eu despre camp, si nu asculta deloc, dar nu i-am dat nimic , il mai las sa faca camp pana cand il prind eu .

Partajează acest post

Link spre post
Acum 9 minute, BossDeBoss a spus:

CONTRA, i-am spus si eu despre camp, si nu asculta deloc, dar nu i-am dat nimic , il mai las sa faca camp pana cand il prind eu .

am facut camp ? :))) bravo si tie :)))) imi face poze rouNNN1k si mi le ceri tu ? :))))

Partajează acest post

Link spre post
1 oră în urmă, Stf16 a spus:

am facut camp ? :))) bravo si tie :)))) imi face poze rouNNN1k si mi le ceri tu ? :))))

ba mi-a zis el ca nu  i leai da la timp, si mia zis mie sa le cer asa ca taci daca nu stii nimic

Partajează acest post

Link spre post

Adminul reclamat a primit -1 la o reclamație anterioara, așa că în această reclamație primește avertisment. Te aștept cu o cerere unban.

Partajează acest post

Link spre post
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

IPS Skin designed by HaLoGeK