Jump to content
Sign in to follow this  
*VALY*

Ruls | Campanie Recrutare Moderatori

Recommended Posts

• Am decis sa deschid o campanie in care se vor acorda cateva grade  de de Moderator  pe diferite sectiunii . Bineinteles, impreuna cu acest grad va revin si niste obligatii. Tot ce trebuie sa faceti este sa urmati urmatorul model si sa respectati criteriile prezentate mai jos.

MODEL:

Nume: 
    Vârstă: 
    De ce aplici pentru acest grad ?: 
    Ce sectiune doresti spre moderare?: 
    Ce îmbunătățiri poți aduce secțiunii moderate ?:
    Explică activitatea ta pe forum și secțiune din ultima vreme: 
    Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat ?: 
    Ești conștient că poți fi suspendat din funcție la prima abatere de la regulament ?:

Folosești teamspeak-ul? (Obligatoriu pentru ședințe) : 

Criterii
    - Activitate pe considerabila pe forum pentru cel putin 7 zile.

-TEAMSPEAK OBLIGATORIU PENTRU ȘEDINȚE ! 

Pentru a aplica, lasati un reply in acest topic respectand modelul dat.
    P.S: Nu va fi nevoie de un sistem Pro/Contra din partea prezentului staff al comunitatii.

Atenţie  !   Dacă faceţi cererea şi sunteţi acceptaţi  luaţi in cont faptul că o sa vă fie verificată activitiatea, în caz că nu sunteţi activi pe secţiunea moderată veţi primi REMOVE. Aşa că vă sfătuiesc să nu vă grăbiţi cu cererea daca credeţi că nu vă puteţi ţine de treabă !

• Like 1

• Nume:  Paul.
      Vârstă:  23.
      De ce aplici pentru acest grad ?: Ajuta acest communitea , cu activatate ,  am 3 ani experienta si pe forumuri.
      Ce sectiune doresti spre moderare?: gaming ==> 
       Resurse ==> cs 1.6
      Ce îmbunătățiri poți aduce secțiunii moderate ?: Tocmai am spus acum, am experiență, așa că va încerca să ajute membrii care postează în această secțiune și voi încerca să fac maxim meu.
      Explică activitatea ta pe forum și secțiune din ultima vreme:  acest forum este nou, voi face mai degrabă o activitate
      Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat ?: Da.
      Ești conștient că poți fi suspendat din funcție la prima abatere de la regulament ?: Desigur.

• Folosești teamspeak-ul? (Obligatoriu pentru ședințe) : Da.

• 1 hour ago, ! P i [Zz] A said:
    • Nume:  Paul.
      Vârstă:  23.
      De ce aplici pentru acest grad ?: Ajuta acest communitea , cu activatate ,  am 3 ani experienta si pe forumuri si magazin . Dupa parerea mea nu ma voi chinui.
      Ce sectiune doresti spre moderare?: gaming ==> 
       Resurse ==> cs 1.6
      Ce îmbunătățiri poți aduce secțiunii moderate ?: Tocmai am spus acum, am experiență, așa că va încerca să ajute membrii care postează în această secțiune și voi încerca să fac maxim meu.
      Explică activitatea ta pe forum și secțiune din ultima vreme:  acest forum este nou, voi face mai degrabă o activitate
      Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat ?: Da.
      Ești conștient că poți fi suspendat din funcție la prima abatere de la regulament ?: Desigur.

• Folosești teamspeak-ul? (Obligatoriu pentru ședințe) : Da.

Acceptat.

• Nume: Andrei Farcas
    Vârstă: 20
    De ce aplici pentru acest grad ?: Sa ajut comunitatea
    Ce sectiune doresti spre moderare?: Gaming
    Ce îmbunătățiri poți aduce secțiunii moderate ?:multe
    Explică activitatea ta pe forum și secțiune din ultima vreme: pai sunt nou
    Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat ?: Da
    Ești conștient că poți fi suspendat din funcție la prima abatere de la regulament ?:da

Folosești teamspeak-ul? (Obligatoriu pentru ședințe) : Folosesc

• 7 hours ago, [GoKu] said:

Nume: Andrei Farcas
    Vârstă: 20
    Ce sectiune doresti spre moderare?: Gaming
    Explică activitatea ta pe forum și secțiune din ultima vreme: pai sunt nou
    Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat ?: Da
    Ești conștient că poți fi suspendat din funcție la prima abatere de la regulament ?:da

Acceptat .

• Nume:  Blu3HaSky
    Vârstă: 22
    De ce aplici pentru acest grad ?:  Pentru a ajuta Aceasta comunitate, care chiar merita din punctul meu de vedere !  
    Ce sectiune doresti spre moderare?:  S- moderator pentru Tot forum-ul si a avea in vizor moderatorii ! Daca aveti loc,daca nu voi alege Timp liber pentru acces de moderator! 
    Ce îmbunătățiri poți aduce secțiunii moderate ?: Stiri sau informatii Importante ! Ajutor Tehnic pe partea mea de moderare ! 
    Explică activitatea ta pe forum și secțiune din ultima vreme:  Pe acesta Comunitate nu ! Dar inainte de asta ...Ravagii ! 
    Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat ?: Desigur! 
    Ești conștient că poți fi suspendat din funcție la prima abatere de la regulament ?: Stiu asta ! 

Folosești teamspeak-ul? (Obligatoriu pentru ședințe) :  Da il folosesc ! O sa revin din pacate doar la sedinte ,deoarece invat pentru examen auto ! 

Edited by kenveloo-
    Acceptat. Îţi voi trimite mesaj cu atribuţiile tale în decursul zilei de astăzi.

• De ce aplici pentru acest grad ?: Sa ajut comunitatea
    Ce sectiune doresti spre moderare?: gaming
    Explică activitatea ta pe forum și secțiune din ultima vreme: doar ce am venit pe servarul vostru

• 6 hours ago, Poonnnt said:

Explică activitatea ta pe forum și secțiune din ultima vreme: doar ce am venit pe servarul vostru

Respins , apucate de o categorie fa ceva posturi apoi aplica de grad.

•  

Nume:  George
    Vârstă: 16 ani.
    De ce aplici pentru acest grad ?:  Sa ajut sv .
    Ce sectiune doresti spre moderare?: gamming
    Ce îmbunătățiri poți aduce secțiunii moderate ?: Destule.
    Explică activitatea ta pe forum și secțiune din ultima vreme: Sunt foarte activ pe forum cat si pe sv. 
    Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat ?: Desigur.
    Ești conștient că poți fi suspendat din funcție la prima abatere de la regulament ?: Da

Folosești teamspeak-ul? (Obligatoriu pentru ședințe) : Desigur mai mereu sunt activ 

• On ‎9‎/‎16‎/‎2018 at 1:25 PM, Poonnnt said:

NuMe:Andrei

Varsta:15

de ce aplici pentru acest grad?: sa ajut srv

Ce imbunatatiri poti aduce sectiunii moderate?: multe

Explica activitatea pe forum si sectiunea din ultima vreme :am activitate atat pe forum cat si pe srv

Esti constient ca vei fi puns intr-o perioada de proba iar daca nu te vei descurca ristii sa fii suspendat?:Da

Esti costient ca poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament:da

folosesti teamspeaku-ul(OBligatoriu pentru sednte) :da 

• 3 hours ago, Poonnnt said:

Respins.

• Cautam moderatori / super-moderatori activi (1 administrator capabil).

• Nume:  Alex
    Vârstă:  16 ani.
    De ce aplici pentru acest grad ?:  Pentru a ajuta comunitatea.
    Ce sectiune doresti spre moderare?:  Design, Concursuri si dezbateri.
    Ce îmbunătățiri poți aduce secțiunii moderate ?:  Activitate si sa sanctionez pe cei care incalca regulementul sectiunii.
    Explică activitatea ta pe forum și secțiune din ultima vreme:  Activez la sectiunea concursuri, dar si la dezbateri.
    Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat ?:  Da, sunt constient.
    Ești conștient că poți fi suspendat din funcție la prima abatere de la regulament ?: Da.

Folosești teamspeak-ul? (Obligatoriu pentru ședințe) :  Desigur.

• Nume:  Razvan
    Vârstă:  20
    De ce aplici pentru acest grad ?:  Pentru a ajuta la dezvoltarea comunitatii
    Ce sectiune doresti spre moderare?: Tehnologie
    Ce îmbunătățiri poți aduce secțiunii moderate ?: Un aspect placut a sectiunii si atragerea membrilor
    Explică activitatea ta pe forum și secțiune din ultima vreme:  aici nu am mai avut sunt nou dar am avut in comunitati mult mai mari, altii poate ma cunoasteti.
    Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat ?:  Da
    Ești conștient că poți fi suspendat din funcție la prima abatere de la regulament ?: Da

Folosești teamspeak-ul? (Obligatoriu pentru ședințe) : Da 

• 18 hours ago, TheRemix said:

Nume:  Alex
    Vârstă:  16 ani.
    De ce aplici pentru acest grad ?:  Pentru a ajuta comunitatea.
    Ce sectiune doresti spre moderare?:  Design, Concursuri si dezbateri.
    Ce îmbunătățiri poți aduce secțiunii moderate ?:  Activitate si sa sanctionez pe cei care incalca regulementul sectiunii.
    Explică activitatea ta pe forum și secțiune din ultima vreme:  Activez la sectiunea concursuri, dar si la dezbateri.
    Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat ?:  Da, sunt constient.
    Ești conștient că poți fi suspendat din funcție la prima abatere de la regulament ?: Da.

Folosești teamspeak-ul? (Obligatoriu pentru ședințe) :  Desigur.

15 hours ago, LiQuiDz Easy said:

Nume:  Razvan
    Vârstă:  20
    De ce aplici pentru acest grad ?:  Pentru a ajuta la dezvoltarea comunitatii
    Ce sectiune doresti spre moderare?: Tehnologie
    Ce îmbunătățiri poți aduce secțiunii moderate ?: Un aspect placut a sectiunii si atragerea membrilor
    Explică activitatea ta pe forum și secțiune din ultima vreme:  aici nu am mai avut sunt nou dar am avut in comunitati mult mai mari, altii poate ma cunoasteti.
    Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat ?:  Da

Folosești teamspeak-ul? (Obligatoriu pentru ședințe) : Da 

Acceptat.

• Nume: Sergiu Bota
    Vârstă: 22
    De ce aplici pentru acest grad ?: Pentru moderarea acestui forum
    Ce sectiune doresti spre moderare?: Resurse cs 1.6
    Ce îmbunătățiri poți aduce secțiunii moderate ?:Depinde.
    Explică activitatea ta pe forum și secțiune din ultima vreme: Aici am cunoscut oameni noi si faini.Toti sunt de treaba.Cum am facut prezentare deja au si raspuns.
    Ești conștient că poți fi suspendat din funcție la prima abatere de la regulament ?:Da

Folosești teamspeak-ul? (Obligatoriu pentru ședințe) : Da,discord etc