Sari la conținut
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...
Destroyer

Cerere designer Destroyer

Postări Recomandate

• Nick: Destroyer
  • Experiență Photoshop :  nu stiu exact, folosesc photoshop-ul de cativa ani dar nu am aprofundat nimic deoarece imi place lucrarile simple , cat despre experienta eu zic undeva la 30-40% . Dar vreau sa spun ca stiu exact ceea ce fac in el, stiu cum sa-l folosesc.
  • Vârsta dvs. : 20
  • De ce doresti sa te alaturi echipei GFX ( minim 10 cuvinte ) :  La inceput nu am vrut ,dar intr-un final am zis sa incerc sau mai bine spus sa continui ceea ce imi place.
  • Ce te doesebeste de un alt membru care doreste aceasta functie? : Pe mine!? , nimic nu ma deosebeste, sunt doar un simplu membru care vrea sa ajute comunitatea.
  • Crezi ca vei avea timpul necesar pentru a raspunde cererilor? :  Da  , dar nu o sa pot raspunde instant la ele , deoarece mai si muncesc....
  • Link catre porofoliul dvs ( Obligatoriu )
  • O semnatură facută de tine  (obligatoriu watermark-ul comunitatii):  ruls-romania.png.11c6a6843469c043fa85eaad746c5ebe.png
  • Un avatar făcut de tine (obligatoriu watermark-ul comunitatii):  ruls-romania-avatar.png.f1c779e34928840d0c313ce95a21c123.png
Editat de Destroyer

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pune link catre portofolui nu profil .. 

Nush ce sa zic ai fii deacord sa lucrezi pe un stock dat de armys ?

Partajează acest post

Link spre post

Alege-ti un stock de aici si lucreaza-l. Nu smooth 

http://tudorgfx.tumblr.com/archive

Partajează acest post

Link spre post

ezejrq.png

i3rs43.png

Partajează acest post

Link spre post

Acceptat pentru ca avem nevoie de designeri.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.