Jump to content
Sign in to follow this  
BossDeBoss

Reclamatie admin Dr.hiT^Diwino*cL

Recommended Posts

• Nick: BossDeBoss
  • Nick-ul adminului : Dr.hiT^Diwino*cL
  • Data si ora:  16:23 data: 8.01.2019
  • Motivul reclamatiei : Face un mic abuz, imi da slap, si sunt si admin mai mare ca el, cer  remove, sau chiar -1, multumesc
  • Dovada (se accepta doar print la consola/demo) :  https://imgur.com/a/UnFjaSI   si   https://imgur.com/a/b4giG4y

Posted (edited)

contra, consider că nu a greșit atat de mult incat să se sanctioneze cu -1 sau remove, dar a gresit

Edited by MrRobot

Copile ai dat alocatia ta pe 1 luna sa iei adminul ala nu stii nici o comanda sa dai un votemap,si ai stat acolo 30 secunde pe loc erai last si trageai tu nu gandesti de loc . Eu am admin pe sv asta de 2-3 luni si tu imi ceri mie -1 sau remove ca am dat un slap ca stateai tu acolo last 30 secunde pe loc si trageai copil fara minte lasa te .

Posted (edited)

Pro. 

Nu ai dreptul sa dai pro/contra atata timp cat nu ai admin , next o sa primesti warn. by *VALY*

Edited by *VALY*

La 08.01.2019 la 18:11, Dr.hiT^Diwino*cL a spus:

Copile ai dat alocatia ta pe 1 luna sa iei adminul ala nu stii nici o comanda sa dai un votemap,si ai stat acolo 30 secunde pe loc erai last si trageai tu nu gandesti de loc . Eu am admin pe sv asta de 2-3 luni si tu imi ceri mie -1 sau remove ca am dat un slap ca stateai tu acolo last 30 secunde pe loc si trageai copil fara minte lasa te .

ba copilule nu ai voie sa dai slap pe un admin mai mare ca tine , esti o paleta, -1 cu tine ca esti vai de capu tau , si vreau sa vad si eu dovada ca am stat afk 30 secunde, eu am fost la t si am stat 30 secunde deoarece , am vrut sa scriu ceva lu valy, asa ca mai tacati fleancuta aia mica, si iesi din adminat ca esti vai de capu tau .

La 08.01.2019 la 18:33, Dr.hiT^Diwino*cL a spus:

Radu nu ai admin pe server ai ban pe forum !

Si daca nu are admin are voie sa comeneteze,

Ai grija cu dublu-post. Tura viitoare primest warn. by *VALY*

PRO- Cu orice ai fi gresit nu are voie sa foloseasca comezi pe alt admin.

Acum 22 minute, Cosmin123 a spus:

PRO- Cu orice ai fi gresit nu are voie sa foloseasca comezi pe alt admin.

Adevarat ❤️ 

Eu sunt pro să primiţi amândoi o sancţionare. Un server cu o vechime aşa mare şI o listă full de admini să faceţi reclamaţie între voi ? Pentru ce? Puteai rezolva problema şi în PM cu un fondator nu reclamaţie pentru un amărât de  slap :)). Credeţi că sunteţi luaţi în ochi buni dacă postaţi în fiecare zi reclamaţii & certuri ? Astea sunt egale cu 0. Păcat de voi.. cum am mai spus sunteţi uni pe server care mai aveţi puţin şi va mâncaţi între voi.

• Like 1

Respins.

Daca mai vad reclamatii de genul asta primiti remove amandoi.

Lock.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...