Sari la conținut

Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...

BossDeBoss

Reclamatie admin Dr.hiT^Diwino*cL

Postări Recomandate

• Nick: BossDeBoss
  • Nick-ul adminului : Dr.hiT^Diwino*cL
  • Data si ora:  16:23 data: 8.01.2019
  • Motivul reclamatiei : Face un mic abuz, imi da slap, si sunt si admin mai mare ca el, cer  remove, sau chiar -1, multumesc
  • Dovada (se accepta doar print la consola/demo) :  https://imgur.com/a/UnFjaSI   si   https://imgur.com/a/b4giG4y

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

contra, consider că nu a greșit atat de mult incat să se sanctioneze cu -1 sau remove, dar a gresit

Editat de MrRobot

Partajează acest post

Link spre post

Copile ai dat alocatia ta pe 1 luna sa iei adminul ala nu stii nici o comanda sa dai un votemap,si ai stat acolo 30 secunde pe loc erai last si trageai tu nu gandesti de loc . Eu am admin pe sv asta de 2-3 luni si tu imi ceri mie -1 sau remove ca am dat un slap ca stateai tu acolo last 30 secunde pe loc si trageai copil fara minte lasa te .

Partajează acest post

Link spre post

Pro. 

Nu ai dreptul sa dai pro/contra atata timp cat nu ai admin , next o sa primesti warn. by *VALY*

Editat de *VALY*

Partajează acest post

Link spre post

Radu nu ai admin pe server ai ban pe forum !

Partajează acest post

Link spre post
La 08.01.2019 la 18:11, Dr.hiT^Diwino*cL a spus:

Copile ai dat alocatia ta pe 1 luna sa iei adminul ala nu stii nici o comanda sa dai un votemap,si ai stat acolo 30 secunde pe loc erai last si trageai tu nu gandesti de loc . Eu am admin pe sv asta de 2-3 luni si tu imi ceri mie -1 sau remove ca am dat un slap ca stateai tu acolo last 30 secunde pe loc si trageai copil fara minte lasa te .

ba copilule nu ai voie sa dai slap pe un admin mai mare ca tine , esti o paleta, -1 cu tine ca esti vai de capu tau , si vreau sa vad si eu dovada ca am stat afk 30 secunde, eu am fost la t si am stat 30 secunde deoarece , am vrut sa scriu ceva lu valy, asa ca mai tacati fleancuta aia mica, si iesi din adminat ca esti vai de capu tau .

La 08.01.2019 la 18:33, Dr.hiT^Diwino*cL a spus:

Radu nu ai admin pe server ai ban pe forum !

Si daca nu are admin are voie sa comeneteze,

Ai grija cu dublu-post. Tura viitoare primest warn. by *VALY*

Partajează acest post

Link spre post

PRO- Cu orice ai fi gresit nu are voie sa foloseasca comezi pe alt admin.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 22 minute, Cosmin123 a spus:

PRO- Cu orice ai fi gresit nu are voie sa foloseasca comezi pe alt admin.

Adevarat ❤️ 

Partajează acest post

Link spre post

Eu sunt pro să primiţi amândoi o sancţionare. Un server cu o vechime aşa mare şI o listă full de admini să faceţi reclamaţie între voi ? Pentru ce? Puteai rezolva problema şi în PM cu un fondator nu reclamaţie pentru un amărât de  slap :)). Credeţi că sunteţi luaţi în ochi buni dacă postaţi în fiecare zi reclamaţii & certuri ? Astea sunt egale cu 0. Păcat de voi.. cum am mai spus sunteţi uni pe server care mai aveţi puţin şi va mâncaţi între voi.

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post

Respins.

Daca mai vad reclamatii de genul asta primiti remove amandoi.

Lock.

Partajează acest post

Link spre post
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

IPS Skin designed by HaLoGeK