Jump to content
Sign in to follow this  
Releveu.

Reclamatie Fenty

Recommended Posts

• Nick: Releveu.
  • Nick-ul adminului : Fenty
  • Data si ora: 4.01.2019 / Ora 18:30 idk
  • Motivul reclamatiei : Sa-mi argumentezi si mie motivul pentru care tot dai gag inutil? Ce, "indicii" e un motiv concret? Sau pentru "baga-mi-as p" se da gag? Ne certam rau de tot pentru fazele astea imbecile pe care le faci si nu e prima data, adica ce, n-am eu voie sa vorbesc pe server pentru ca vine unu' ca tine sa dea gag aiurea?
  • Dovada (se accepta doar print la consola/demo) : https://imgur.com/a/tQFFm3t

Releveu, ti am spus o frumos si pe cs  am scris pe ( all) cititi regulamentul

in regulament scrie ca nu ai voie sa dai indicii pedeapsa fiind gag

propozitia  "baga-mi-as p..." este o injurie la adresa oricui asa ca ai primit gag pe niste motive valide

ai consola salvata, arata-mi unde am dat indicii si retrag reclamatia, oricum vad ca esti un copil de 14 ani deci n-are rost sa ma cert cu tine, ti-a mai luat si klaus apararea =]]]]]]]]]]

apropo, prin "baga-mi"as p" ma pot referii si la faptul ca pot sa-mi bag un OBIECT, nu consider ca e o injuratura, dar ce sa-ti fac daca esti pocait ? 

ttps://imgur.com/a/tQFFm3t  

1)asta e dovada releveu

2)nu ai de unde sa stii ca am 14 ani (nu am ) ?

Bine, ai 16 dar gandirea de 14, apropo, spor la -1 si chiar daca nu iei -1 si iei amenintare, stau cu reclamatii pe tine pana nu te mai joci pe sv.

Ok, imi asum primul gag, dar al doilea? I-am cerut foarte frumos dovada pentru ca stiu ca nu a iesit de pe server/cs ca sa piarda consola.

Contra reclamatie inutila!  ATI FACUT RECLAMATIA MAI MULT SA VA CERTATI AICI ?

Reclamatie respinsa.

Lock.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...