Jump to content
Weeloq

[RECLAMATIE] Shaggy

Recommended Posts

Nick : Welloq
Nick-ul adminului : Shaggy
Data si ora : 19:44 & 02.01.2019
Motivul reclamatiei : Nerespectarea regulamentului ( CER -1 )

[1] - Comenzile intre admini sunt strict interzise! Daca suspectati un admin de coduri, îi veţi face doar demo si o sa î-l prezentati unui fondator sau îi veţi face reclamaţie respectivului admin pe forum.

[2] - Nu aveţi voie sa mutaţi jucătorii după bunul plac.
Dovada (se accepta doar print la consola/demo) : 

Mentiuni : Adminul Shaggy isi cam face de cap in ultima vreme, schimba hartile dupa cum doreste, limbaj de maidan si durere la papagal de raportari, stat spectator sau TS3. Martorii : F0r3st - r0unnnik - Never, pot confirma cele spuse.

HalfLife05.tga

Posted (edited)

CONTRA. ERATI 3 CU SCOR 0 DEATH SI MULTE KILL URI

Edited by Andrew.

Posted (edited)

1. Erati 4 care aveati scor cu 0 death si imi dadeau oameni mesaj sa echlibram echipele daca nu ies de pe server (ca asa sunt uni daca ii omoara de multe ori ies de pe sv)

2. Am avut un limbaj adecvat

3.Nu ai dovezi (pot sa-mi chem si eu un prieten sa fie martor )

4. La faza cu harta , am dat in consola amx_votemap de_dust2 de_afganistan , si s-a pus doar dust2 deoarece afganistan nu merge pe server (nu am stiut ca nu merge) !

5. Tocmai ce te-ai bagat singur in capcana , nu ai voie sa te muti FURIEN ca vrei tu =))

Edited by ✯$Ħ₳₲₲¥-₳₩₱✯

Acum 10 minute, Andrew. a spus:

CONTRA.

Eu ... inteleg si cunosc bine fenomenul ca majoritatea aveti grade pe alocatii sau pe prietenii dar cum spune regulamentul : " Toţi adminii sunt obligaţi să argumenteze de ce au dat pro/contra la reclamaţii, cereri unban, cereri admin, si cereri up. " 

Acum 8 minute, ✯$Ħ₳₲₲¥-₳₩₱✯ a spus:

1. Erati 4 care aveati scor cu 0 death si imi dadeau oameni mesaj sa echlibram echipele daca nu ies de pe server (ca asa sunt uni daca ii omoara de multe ori ies de pe sv)

4. La faza cu harta , am dat in consola amx_votemap de_dust2 de_afganistan , si s-a pus doar dust2 deoarece afganistan nu merge pe server (nu am stiut ca nu merge) !

5. Tocmai ce te-ai bagat singur in capcana , nu ai voie sa te muti FURIEN ca vrei tu =))

Arata-mi dovada ca nu ai abuzat de functia pe care o ai din frustrare. Vreau o dovada ca aveai nevoie sa echilibrezi. Vreau o dovada ca cineva a cerut echilibrare. Un singur om sa fi zis asta si eu renunt la reclamatie. Crezi ca sunt inapt? Daca trebuia echilibrat crezi ca nu puteam? Hai sa nu o dam in penibil

Acum 17 minute, ✯$Ħ₳₲₲¥-₳₩₱✯ a spus:

Îmi dau seama ce martor aduci mai ales dacă eşti prieten cu el. Eu dacă eram în locul lui kenny eraţi zburaţi toţi de pe server. Sunteţi destui care aveţi un limbaj de zici că aţi aterizat de pe câmp iar comportamentul lasă de dorit. Eu zic să nu te mai scoţi şi tu Shaggy. Într-o seară ţi-au cerut playeri să te uiti de camperi iar tu ai spus că nu ai chef şi nu eşti singurul admin când defapt Boss era afk de 2 ore. Joc de 2 săptămâni pe acest server dar majoritatea dintre voi nu aveţi treabă cu adminul.

• Like 2

A primit -1 .
Data viitaore sa iti fie invatare de minte pentru abuzarea de accese.
#INchis.

• Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...