Sari la conținut

Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...

[CSGO] NoScope / KQLY / JumpScout Detector + Sunet 1.0.0

(0 recenzii )

1 Imagine

Despre Acest Fișier

Nume: NoScope / Kqly / Jumpscout detector
Versiune: 1.0
Autor: tre3fla

Descriere:
Acest plugin detecteaza atunci cand un jucator da noscope, kqly, si/sau jumpscout si arata un mesaj cu numele celui care a dat noscope,etc si numele celui care l-a primit si reda un sunet. Jucatori pot dezactiva sau activa acel sunet cu ajutorul unei comenzi in chat care se salveaza, nu trebuie folosita de fiecare daca cand intri pe server.

Convar-uri (se adauga in autoexec.cfg)

• sm_noscope_play_sound - 0=dezactivat, 1=reda un sunet cand cineva da noscope, jumpshot, etc
  • sm_noscope_show_message - 0=dezactivat, 1=arata un mesaj in chat cand cineva da noscope, jumpscout, etc
  • sm_noscope_sound - Cui sa redea sunetul. 1=tuturor jucatorilor, 2=doar celui care a dat noscope, etc
  • sm_noscope_message - Cine sa vada mesajele de noscope, jumpscout, etc. 1=toti jucatorii, 2=doar cel care a dat si cel care a primit

Comenzi:

• !noscopesounds - Activeaza / dezactiveaza sunetul de la noscope, jumpscout, etc

Instalare:

• Pur si simplu trageti continutul folderului NoScopeAnounce in folderul csgo de pe serverul vostru!

Daca vreti pot adauga sunete pentru fiecare arma in parte si pentru fiecare trickshot in parte in functie de arma, doar sa-mi lasati sunetele (ca mie mi-e lene sa le caut) si eu le pun in plugin si updatez postul.

Nu ofer modificari private prin pm. Orice modificare se cere si se ofera in topicul asta.

Recenzie utilizator

Creează un cont sau autentifică-te pentru a lăsa o recenzie

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa o recenzie

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

Nu sunt recenzii de afișat

IPS Skin designed by HaLoGeK